عصر بازار

کسب ۸۸۲ میلیارد تومان حق‌‌بیمه تولیدی در ۱۰ماهه سال۹۶

عصر اعتبار- حق‌‌بیمه تولیدی شرکت بیمه‌‌کوثر در ۱۰ماهه سال۹۶ با بهبود ترکیب پرتفو به ۸۸۲ میلیارد تومان رسید.

کسب ۸۸۲ میلیارد تومان حق‌‌بیمه تولیدی در ۱۰ماهه سال۹۶
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، اجرای سیاست اصلاح ترکیب پرتفو در 10ماهه سال96  موجب شد سهم رشته شخص ثالث و سرنشین  از 61درصد به 46درصد کاهش و سهم بیمه‌های زندگی از 13درصد به 19درصد افزایش یابد.

  محسن آصفی گفت: در این دوره رشته‌های مهندسی، مسئولیت، آتش‌سوزی و زندگی شرکت هر کدام ‌به‌ترتیب با رشد 182، 59، 58 و 58 درصد نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان سایر رشته‌ها داشته ‌است.

  وی با بیان اینکه در مدت یادشده، شرکت 595میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذاران پرداخت کرده‌است، خاطرنشان‌کرد: از کل خسارت‌های پرداختی، سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین 51درصد، سهم بیمه درمان 18درصد و سهم بیمه‌های زندگی 12درصد و نسبت خسارت بیمه‌کوثر در این مدت 67درصد بوده است.

  رییس اداره برنامه‌ریزی شرکت با اشاره به اینکه ارتقای جایگاه شرکت در صنعت بیمه و حفظ سطح یک توانگری مالی برای دومین سال متوالی، حاصل تلاش تمامی حوزه های عملکردی ستادی و استانی بوده است، افزود: وصول مطالبات، سرمایه‌گذاری‌های مناسب در بازارهای زود بازده، مدیریت ریسک و حرکت در راستای برنامه‌های تدوینی موجب تحقق اهداف و بودجه مصوب شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو