عصر بازار

بیمه پاسارگاد مجوز قبولی اتکایی خود را تمدید کرد

عصر اعتبار- شرکت بیمه پاسارگاد توانست مجوز قبولی اتکایی خود از مؤسسات بیمه داخلی را توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای سال ۱۳۹۷ تمدید نماید.

بیمه پاسارگاد مجوز قبولی اتکایی خود را تمدید کرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، بیمه پاسارگاد ضمن دارا بودن شرایط اجرایی آیین نامه اعطای مجوز قبولی اتکایی و همچنین براساس قابلیت های فنی، علمی و اجرایی سال های گذشته توانست مجوز قبولی اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی را برای سال آینده توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تمدید نماید.

  گفتنی است، با توجه به سرمایه شرکت بیمه پاسارگاد به مبلغ 5 /551ر2 میلیارد ریال و کسب «سطح مطلوب» یا «سطح یک» توانگری مالی این شرکت به تشخیص بیمه مرکزی ایران برای ششمین سال متوالی و دارا بودن کادر فنی متخصص و مجرب در امور اتکایی بر اساس تأیید صلاحیت تخصصی آن ها توسط بیمه مرکزی ، موجب شد تا این شرکت بتواند مجوز قبولی اتکایی را دریافت نماید.

  شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ پنجم آبان ماه 1386 مجوز قبولی اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی را از  بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ هجدهم آذر ماه 1386 فعالیت خود را در این بخش نیز آغاز کرده و این مجوز همه ساله تمدید شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو