عصر بازار

بیمه دی برنده جایزه تعالی سازمانی شد

عصر اعتبار- شرکت بیمه دی در پانزدهمین همایش تعالی سازمانی که در روز ۷ اسفند ۱۳۹۶ توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد به عنوان تنها شرکت بیمه ای، موفق به کسب "تقدیرنامه دوستاره" از جایزه ملی تعالی سازمانی گردید.

بیمه دی برنده جایزه تعالی سازمانی شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، شرکت بیمه دی پس از ثبت نام، تدوین و ارسال اظهارنامه تعالی سازمانی در روزهای 17 و 18 بهمن ماه مورد ارزیابی نهایی قرار گرفت و در نهایت در بین 25 شرکت در سطح تقدیرنامه به عنوان تنها شرکت بیمه ای موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی از پانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی شد.
  بیمه دی پس از ماه ها تلاش و با انسجام سازمانی توانست مراحل اولیه مؤلفه های یک سازمان متعالی را در شرکت پیاده سازی کند و با اعتقاد راسخ به این موارد در مسیر تعالی گام بر داشته و موفق به کسب نشان دو ستاره شود.
  گفتنی است جایزه ملی تعالی سازمانی از سال 1382 و با نام جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی برای سازمان های تولیدی و صنعتی کار خود را آغاز کرد و در سال های بعد مورد استقبال سایر بخش های اقتصادی اعم از خدمات، آموزش، سلامت و بخش عمومی قرار گرفت و هم اکنون با نام "جایزه ملی تعالی سازمانی" از اعتبار بالایی نزد بنگاه های اقتصادی و سازمان های عمومی کشورمان برخوردار است.
  این جایزه در سه سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه به متقاضیان حائز شرایط اهدا می شود و سازمان ها را در دستیابی به تعالی متمایز می کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار