عصر بازار

برگزاری نشست مدیران ستادی و روسای شعب سراسر کشور بیمه تعاون

عصر اعتبار- نشست مشترک مدیران ستادی و روسای شعب سراسر کشور شرکت بیمه تعاون در محل هتل المپیک تهران برگزار شد .

برگزاری نشست مدیران ستادی و روسای شعب سراسر کشور بیمه تعاون
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، نشست مشترک مدیران ستادی و روسای شعب سراسر کشور شرکت بیمه تعاون در محل هتل المپیک تهران برگزار شد .

  در این مراسم ، جناب آقای دکتر مظلومی مدیرعامل شرکت بیمه تعاون ، ضمن خیرمقدم و تشکر از زحمات تمامی مدیران ستادی و شعب در حوزه های مختلف فعالیت ، با تشریح سیر تحول و عملکرد بیمه تعاون اظهار داشتند :

  افزایش سرمایه شرکت بیمه تعاون امری اجتناب ناپذیر برای ادامه حیات و فعالیت بیمه تعاون در صنعت بیمه است . الزام و تاکید بیمه مرکزی جهت انجام هر چه سریعتر این موضوع باعث گردید تا شرکت بیمه تعاون مجمع فوق العاده صاحبان سهام خود را در تاریخ 26 اسفند ماه سال جاری جهت تصویب افزایش سرمایه این شرکت برگزار کند .

  ایشان در ادامه بیان داشتند : بیمه تعاون با اتکا به تدبیر و تجربه مدیران خود و پیاده سازی برنامه های مدون و سیاستهای اتخاذ شده منطبق و منعطف با بازار رقابتی ، قطعا در آینده ای نزدیک به یکی از شرکتهای برتر در صنعت بیمه تبدیل خواهد شد .

  در ادامه این نشست ، جناب آقای نوروزی مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تعاون به تشریح عملکرد واحد مربوطه و اهداف و سیستهای پیش رو و ارائه گزارش تکمیلی به حاضرین در جلسه پرداختند .

  برگزاری کارگروههای تخصصی در حاشیه این نشست و در قالب 10 کارگروه با موضوعات مختلف ، متشکل از مدیران ستادی و روسای شعب با ارائه گزارش نهایی از نتایج حاصله موارد مورد بحث و بررسی توسط مسئولان کارگروهها از دیگر برنامه های این نشست بود .

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار