عصر بازار

برگزاری همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون

عصر اعتبار- اولین همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون با حضور مدیران ارشد سازمانی و کارکنان شعب سراسر کشور برگزار شد .

برگزاری همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، اولین همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون با حضور مدیران ارشد سازمانی و کارکنان شعب سراسر کشور برگزار شد .

  در ابتدای این همایش که مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا در محل هتل المپیک تهران و با حضور کارکنان سراسر کشور برگزار شد ، جناب آقای ذوالفقاری رئیس هیئت مدیره ضمن خوش آمدگویی و تبریک روز میلاد، به ترسیم سیاستهای عالیه شرکت پرداخته و همت و تدبیر همه پرسنل و مدیران را جهت نیل به این اهداف خواستار شدند .

  در ادامه جناب آقای دکتر مظلومی مدیر عامل شرکت بیمه تعاون نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین در همایش اظهار امیدواری کردند که با تلاش و کوشش همه همکاران در حوزه های مختلف فعالیت ، شرکت بیمه تعاون در صنعت بیمه به نقطهای از اطمینان و آرامش برای همه بیمه گذاران و فعالین جهت همکاری و تعامل خواهد رسید .

  ایشان بیان داشتند : عبور از سقف پرتفوی مصوب سال 96 توسط شرکت و جذب سهم بسیار بالا از پرتفوی بازار در سال آینده ، میسر نیست ، الا به همت و تلاش تمامی کارکنان و تدبیر و مدیریت و هماهنگی بین واحدهای سازمانی .

  در ادامه مراسم جناب آقای مهندس جمالی مدیر فناوری اطلاعات به همراه آقایان پور یوسفی مدیر امور اداری ، مهندس بابا کردی مدیر بیمه های مسئولیت و جناب دکتر همتی مدیر بیمه های اشخاص شرکت بیمه تعاون به بیان دیدگاهها ، عملکرد و افق پیش روی سازمانی پرداختند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار