عصر بازار

بیمه نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه ملت را اینترنتی خریداری کنید

عصر اعتبار- با توجه به بروز حوادث آتش‌سوزی بسیاری که در گوشه‌وکنار کشور رخ می‌دهد، نرخ نفوذ بیمه آتش‌سوزی در میان مردم در بین بیمه‌های عمومی، در پایین‌ترین رتبه قرار دارد. این در صورتی‌ است که با پرداخت مبلغی ناچیز، می‌توان اموال خود را تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی قرار داد تا بیمه‌گزار را از هرگونه خسارت جبران‌ناپذیر در امان بدارد.

بیمه نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه ملت را اینترنتی خریداری کنید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، به همین منظور بیمه ملت بار دیگر نسبت به برقراری امکان «خرید اینترنتی بیمه آتش‌سوزی» اقدام کرده است و متقاضیان بیمه‌نامه آتش‌سوزی می‌توانند به کمک این سامانه و بدون مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه ملت، بیمه‌نامه آتش‌سوزی را خریداری و حق بیمه را به صورت الکترونیکی از طریق کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنند.
  متقاضیان برای خرید بیمه‌نامه مذکور، با تکمیل فرم پیشنهاد و پرداخت وجه، بیمه‌نامه خود را چند روز پس از خرید اینترنتی، در نشانی اعلام شده دریافت می‌کنند.
  لازم به ذکر است؛ صحت اطلاعات ابراز شده توسط بیمه‌گزاران، مبنای پوشش بیمه‌نامه است و اگر اطلاعات داده شده ناقص یا غلط باشد هنگام بروز حادثه امکان پرداخت خسارت از سوی بیمه ملت وجود ندارد؛ بنابراین لازم است بیمه‌گزاران در تکمیل اطلاعات به طور صحیح، دقت داشته باشند.
  گفتنی است؛ بیمه‌گزاران در صورت انصراف از خرید بیمه‌نامه و برگشت حق بیمه می‌توانند به هر یک از نمایندگی‌های بیمه ملت مندرج در سایت بیمه ملت، مراجعه کنند.
  مدت زمان اعتبار پیشنهاد برای بیمه‌نامه نیز 15 روز بوده و بیمه‌گزاران می‌توانند وضعیت بیمه‌نامه خریداری شده را از طریق شماره پیامک 85333 پیگیری کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو