عصر بازار

فاینکس ۲۰۱۸ (۱۳)

بیمه ملت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

عصر اعتبار- یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، عبدالناصر همتی رییس بیمه مرکزی، شاپور محمدی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، ندیمی بوشهری معاون امور بانکی وزیر اقتصاد و موسوی نایب‌رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، آغاز به کار کرد.

بیمه ملت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، شرکت بیمه ملت به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح و خوش‌سابقه در صنعت بیمه، امسال نیز همانند سال‌های گذشته با برپایی غرفه و حضور فعال کارشناسان و مدیران در سالن A31 از امروز تا 30 فروردین، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
  گفتنی است، در اولین روز از فعالیت نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، سیدرسول تاجدار مدیرعامل بیمه البرز، علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان و سیدمحمد آسوده مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان از غرفه بیمه ملت بازدید کرده و با علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل این شرکت به بحث و گفت‌وگو نشستند.

   

  همتی، رییس‌کل بیمه مرکزی در آیین افتتاحیه این نمایشگاه، ضریب نفوذ بیمه را در سال گذشته 2.3 درصد اعلام کرد و ادامه داد: در سال گذشته روند رشد بیمه‌ها افزایش یافت و این مسئله نشان می‌دهد که صنعت بیمه درحال گسترش است.
  وی با تأکید بر این‌که بیمه‌های زندگی در سال 96 نزدیک به 30 درصد رشد داشته‌اند؛ بیان کرد: با توسعه بیمه عمر، سرمایه‌های خرد، به سرمایه‌های کلان تبدیل می‌شود و این منابع می‌تواند به بازار مالی به خصوص بورس کشور کمک کند.
  رییس‌کل بیمه مرکزی سطح کارامدی نظام مالی را در هماهنگی بین بورس، بانک و بیمه دانست و افزود: تناسب و رشد هریک از این ارکان، میزان رشد ما را نشان می‌دهد و امیدواریم با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد، این تناسب ایجاد شود، فاینکس نیز یکی از عوامل برقراری این تناسب محسوب می‌شود.
  سورنا ستاری، معاون رییس‌جمهور نیز با تأکید بر تقویت اقتصاد دانش‌بنیان گفت: درحال حاضر تراکنش‌های بسیار زیادی در کشور انجام می‌شود، اما یک درصد خطا ندارد و این هنر است و خوشحالم که مشاهده می‌کنم بانک‌ها و بیمه‌ها به این سمت حرکت می‌کنند.

  این نمایشگاه که به عنوان بزرگ‌ترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه، با حضور جمع کثیری از بنگاه‌های اقتصادی توان‌مند داخلی و خارجی برگزار می‌شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال، دست‌آوردها و خدمات خود را در معرض بازدید عموم مردم، علاقه‌مندان و متخصصان این عرصه قرار دهند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو