عصر بازار

تشریح خدمات سازمان تأمین اجتماعی برای هیأت کارشناسی کشورهای سوئیس و نروژ

عصر اعتبار- در جلسه ای با حضور هیأت کارشناسی از کشورهای سوئیس و نروژ خدمات متنوع سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان تشریح شد.

تشریح خدمات سازمان تأمین اجتماعی برای هیأت کارشناسی کشورهای سوئیس و نروژ
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این جلسه اعضای هیأت کارشناسی سوئیس و نروژ به طرح سوالاتی درباره خدمات سازمان تأمین اجتماعی پرداختند.

  دکتر رضا کاشف، مدیرکل امور بین الملل سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به سوالات طرح شده گفت: سازمان تأمین اجتماعی به تمامی کارگران تحت پوشش قانون کار خدمات بیمه ای و درمانی ارائه می دهد.

  وی افزود: خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم به جامعه تحت پوشش ارائه می شود و بیمارستان میلاد به عنوان بزرگترین بیمارستان خاورمیانه، یکی از مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی است.

  منصور آتشی، مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه به تشریح خدمات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی پرداخت و گفت: خدمات سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی بیمه شدگان و بازنشستگان یکسان است.

  وی افزود: پرداخت مستمری بازنشستگی، کمک هزینه بارداری، غرامت دستمزد ایام بیماری، مقرری بیمه بیکاری، کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه وسایل کمک پزشکی و کمک هزینه کفن و دفن از جمله مزایایی است که سازمان تأمین اجتماعی به جامعه تحت پوشش ارائه می دهد.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو