عصر بازار

آیین رونمایی از محصولات جدید بیمه دی برگزار شد

عصر اعتبار- با حضور اصحاب رسانه از "محصولات جدید بیمه های عمر" و "سامانه جامع بیمه های زندگی" بیمه دی رونمایی شد.

آیین رونمایی از محصولات جدید بیمه دی برگزار شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» ، در این آیین که با حضور مدیرعامل شرکت بیمه دی، سید مجید بختیاری، معاونین و جمعی از مدیران ستادی برگزار شد، از محصولات بیمه دی در حوزه بیمه های زندگی که برای اولین بار در صنعت بیمه کشور اجرایی خواهد شد رونمایی گردید. بختیاری در این خصوص و در جمع خبرنگاران صنعت بیمه گفت: شرکت بیمه دی از سال گذشته تا کنون در مرحله شکوفایی قرار گرفته است و صحت این امر را می توان از شاخص های مالی، وضعیت سود آوری و رتبه توانگری شرکت راست آزمایی کرد. بیمه دی تنها شرکت بیمه ای است که سال گذشته در ارزیابی EFQM شرکت کرد و با اعتقاد کامل در مسیر تعالی گام برداشت.
  مدیرعامل بیمه دی اظهار داشت: سعی ما بر این است که در لایه های کسب و کار شرکت توسعه بیمه عمر را با جدیت دنبال کنیم. تیم حرفه ای و متخصص بیمه های عمر دی، حدود دو سال و نیم مطالعه و تحقیق داشته است و تجارب شرکت ها و الگوهای موفق فروش بیمه عمر را به دقت تحلیل کرده است و در نهایت امروز شاهد این هستیم که بیمه دی چهار محصول منحصر به فرد در بازار بیمه کشور را به مشتریان خود عرضه می کند.
  سید مجید بختیاری بیان کرد: محصولاتی که امروز رونمایی می شوند، فرآیندی کاملاً عملیاتی دارد و امیدوار هستیم بتوانیم با تسهیلات و خدمات ویژه خود خدمتی به رفاه عمومی جامعه کرده باشیم و در جابجایی ضریب نفوذ بیمه در کشور نقش مؤثری را ایفا کنیم.
  در ادامه این نشست مرتضی شکوری، مدیر بیمه های عمر انفرادی شرکت بیمه دی توضیحات جامعی در خصوص محصولات طراحی شده ارائه داد و این محصولات را با عناوین؛ بیمه کمک هزینه تحصیلی در دو قالب "طرح الفبا" و "طرح اندیشه"، بیمه عمر با برگشت حق بیمه در قالب "طرح موج" و "طرح پژواک" ،بیمه تمام عمر و بیمه مستمری حادثی معرفی کرد. همچنین دو طرح بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار نیز که پیش از این در سبد محصولات بیمه دی قرارداشت با بهبودهایی همراه شده است.
  این نشست با پرسش و پاسخ خبرنگاران از تیم مدیریتی بیمه دی پایان یافت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو