عصر بازارمدیران خودرو

عرضه اولیه سهام یک شرکت بیمه در آخرین شنبه سال ۹۷

عصر اعتبار- عرضه اولیه ۵ درصد سهام شرکت بیمه معلم در آخرین شنبه سال ۹۷ در فرابورس ایران انجام می‌شود.

عرضه اولیه سهام یک شرکت بیمه در آخرین شنبه سال ۹۷
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، عرضه اولیه 5 درصد سهام شرکت بیمه معلم شامل 75 میلیون سهم این شرکت روز شنبه آینده در فرابورس ایران انجام می‌شود.

  این گزارش می‌افزاید: عرضه اولیه سهام این شرکت بیمه‌ای با سرمایه 150 میلیارد تومانی، در حالی در آخرین شنبه سال 97 در بازار دوم معاملات فرابورس انجام می‌شود که در این عرضه اولیه برای هر شخص حقیقی و حقوقی 750 سهم، در محدوده قیمتی 260 تا 270 تومانی هر سهم تعیین شده است.

  همچنین متعهد خرید در این عرضه اولیه شرکت سرمایه‌گذاری سامان فرهنگیان(سهام خاص) با سقف تعهد خرید 50 درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه و مدیر عرضه نیز شرکت کارگزاری امین آوند اعلام شده است.

  گفتنی است بیمه معلم اواخر شهریور سال جاری به عنوان صد و دومین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد.

  این شرکت از دی‌ 73 با نام بیمه صادرات و سرمایه‌گذاری با سرمایه دو میلیارد تومانی به ثبت رسید و در تیرماه 86 به بیمه معلم تغییر یافت و تا سال گذشته دارای 696 نفر نیروی انسانی، 44 شعبه و باجه و 1868 نمایندگی و کارگزاری در سطح ایران است.

  همچنین سرمایه‌گذاری کشتیرانی، بانک سرمایه، شرکت ساختمانی معلم و شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران هر کدام با 20 درصد در ترکیب سهامداری این بیمه حضور دارند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۲ روز پیش
  آرشیو