عصر بازار

با انتشار اطلاعیه در کدال اعلام شد:

افزایش سرمایه ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی بیمه سرمد

عصر اعتبار- شرکت بیمه سرمد جزییات افزایش سرمایه ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی خود را با انتشار یک اطلاعیه در سامانه کدال اعلام کرد.

افزایش سرمایه ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی بیمه سرمد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در اطلاعیه منتشر شده در کدال آمده است که بر اساس مجوز صادر شده از سوی سازمان بورس شرکت بیمه سرمد که با سرمایه 1.500.000.000.000 ریال در بازار سهام حضور دارد، با هدف اصلاح ساختار مالی سرمایه خود را به میزان 600.000.000.000 ریال افزایش می دهد.

  محل افزایش سرمایه

  بر اساس این گزارش شفاف سازی، بیمه سرمد به میزان 600.000.000 سهم به ارزش اسمی هر سهم 1000 ریال که از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی پیش بینی شده است را برای این افزایش سرمایه در نظر گرفته است.

  همچنین مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه سرمد می تواند با انجام افزایش سرمایه از مبلغ 2.100.000.000.000 ریال به مبلغ2.500.000.000.000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی  موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدّت 2  سال به هیات مدیره تفویض کند تا هیئت مدیره شرکت پس از أخذ مجوز از سازمان و بیمه مرکزی نسبت به عملی نمودن آن اقدام کند.

  زمان شروع پذیره نویسی

  لازم به ذکر است،  شروع پذیره نویسی حداکثر تا 60 روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود و عدم شروع پذیره نویسی در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز می شود و انجام آن مستلزم أخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

  همچنین مطابق ماده 21  قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزله تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان بورس نیست.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو