عصر بازار

تدابیر بیمه کشاورزی برای کاهش تردد و مراجعات حضوری مردم

عصر اعتبار- با توجه به لزوم جلوگیری از مراجعه حضوری و مقابله با شیوع ویروس کرونا، صندوق بیمه کشاورزی امکاناتی را برای بیمه‌گذاران بیمه کشاورزی فراهـم کرده است.

تدابیر بیمه کشاورزی برای کاهش تردد و مراجعات حضوری مردم
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، محمدابراهیم حسن‌نژاد قائم‌مقام صندوق بیمه کشاورزی با اشاره به لـزوم کاهش تردد و جلوگیری از مراجعه حضوری در مقابله با شیوع ویروس کرونا (کووید – 19)، صندوق بیمه کشاورزی تسهیلاتی را برای بیمه‌گذاران از طریق مراجعه اینترنتی به پایگاه اطلاع رسانی مشتریان بیمه کشاورزی به نشانی cs.sabka.ir برای ثبت خسارات و مشاهده سوابق بیمه‌ای آنان، فراهم کرده است.

    حسن‌نژاد با تأکید بر همکاری عموم مردم و جامعه کشاورزی کشور برای مقابله با ویروس کرونا، افزود: بیمه‌گذاران می‌توانند برای ثبت ادعای خسارت خود با ارسال پیام کوتاه به شماره‌های همراه مشخص شده در بیمه‌نامه‌های خود که در پایگاه اینترنتی این صندوق به نشانی sbkiran.ir نیـز آمده است، بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ثبت ادعای خسارات خود اقدام نمایند.

    وی با دعوت از همه بیمه‌گذاران برای تسهیل در فرآیند بررسی خسارت واحد تولیدی خود اعم از مزارع، باغ‌ها، استخرهای پرورش ماهی، بی‌درنگ با اعلام  خسارت خود از طرق یاد شده نسبت به ثبت خسارات واحد تولیدی خود اقدام نمایند.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی