عصر بازاربرنج

ثبت‌نام طرح آرامش ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح آغاز شد

عصر اعتبار- ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان نیروهای مسلح (طرح آرامش) به منظور پوشش حداکثری هزینه‌های درمانی و افزایش رضایت جامعه هدف به صورت اختیاری و غیرحضوری و با مراجعه به تارنمای شرکت به نشانی www.kins.ir و از طریق شماره تلفن ۸۹۳۸۲ آغاز شد.

ثبت‌نام طرح آرامش ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح آغاز شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل بیمه کوثر قرادادی را به منظور ارتقای منزلت و معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح و نیز آرامش‌خاطر و کاهش دغدغه آن‌ها در بخش هزینه‌های درمان امضا کردند.
  سردار سرتیپ پاسدار حمیدرضا گودرزی با تاکید بر اختیاری بدون ثبت‌نام در این طرح گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه‌های بالای بخش درمان به ویژه در مراکز درمانی خصوصی این طرح برای بازنشستگان اجرایی شد.
  وی ارتقای خدمت‌رسانی در بخش سلامت و درمان را از برنامه‌های این سازمان دانست و افزود: در سال اول 2هزارو400نفر ثبت‌نام کردند و در سال گذشته43هزار نفر و امسال با توجه به شرایط موجود تعداد افراد تحت‌پوشش این طرح افزایش خواهد یافت.
  در این مراسم مدیرعامل بیمه کوثر رابطه مسئولان سابا و بیمه کوثر را یک رابطه راهبردی دانست و گفت: این قرارداد به‌منظور کاهش پرداخت از جیب پیشکسوتان در بخش درمان منعقد شده است.
  مجید مشعلچی فیروزآبادی از افزایش 50درصدی تعهدات نسبت به سنوات گذشته خبر داد و خاطرنشان‌کرد: افراد مشمول بخش اجباری این طرح بازنشستگان وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران تحت‌پوشش سابا به‌ همراه اعضای تحت ‌تکفل‌شان (افراد تحت تکفل شامل همسر، فرزند اناث مجرد و فرزند ذکور مجرد غیر شاغل زیر 20 سال) هستند.
  مدیرعامل بیمه کوثر تصریح‌کرد: ثبت‌نام پدر، مادر، فرزند ازدواج کرده و فرزندان شاغل مجرد، تنها به ‌شرط داشتن بیمه اولیه (دفترچه بیمه‌های خدمات درمانی نیروهای مسلح، تامین اجتماعی، سلامت و....) و با رعایت الزام به ثبت‌نام همه افراد تحت‌تکفل امکان‌پذیر خواهد بود.
  مجید مشعلچی فیروزآبادی افزود: کاهش و افزایش تعداد اعضای خانواده فقط برای ولادت، فوت، فوت و جایگزین سرپرست، ابطال دفترچه به‌علت ازدواج فرزندان یا تعدد بیمه‌نامه انجام خواهد شد.
  وی با بیان اینکه این بیمه‌نامه در دو طرح «الف» و «ب» ارایه می‌شود اظهارکرد: در این طرح هزینه‌های بستری، جراحی‌های تخصصی، آمبولانس، انواع خدمت‌های‌ پاراکلینیکی، آزمایش، ویزیت و دارو، دندانپزشکی، عینک، رفع عیوب انکساری چشم و سمعک براساس میزان تعهد قرارداد تحت‌پوشش قرار می‌گیرد.
  مدیرعامل بیمه کوثر در خصوص تفاوت طرح «الف» و «ب» گفت: در طرح «الف» پوشش زایمان با سقف 30میلیون ریال اضافه شده است.
  مجید مشعلچی فیروزآبادی درباره مزایای این طرح گفت: تامین هزینه‌های مازاد درمانی گروه هدف و تسریع و تسهیل در پرداخت هزینه‌ها به بیمه‌شدگان، دست‌یابی سریع به خدمات تخصصی و فوق‌تخصصی مراکز درمانی خصوصی و دولتی طرف قرارداد این شرکت در سراسر کشور به‌صورت برخط، امکان دست‌یابی سریع و آسان به اطلاعات هزینه‌ها و باقی‌مانده سقف خدمات از طریق تارنمای شرکت به‌منظور مدیریت بهینه استفاده از بیمه خود و اعضای خانواده ازجمله مزایای این طرح است.
  وی در پایان یاداورشد: علاقه‌مندان با مراجعه تارنمای شرکت به نشانی www.kins.ir  بخش خدمات غیرحضوری یا نشانیkins.ir:8096/RegisterBazneshasteh  می‌توانند ثبت‌نام کنند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 89382 با کارشناسان بیمه کوثر در ارتباط باشند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی