عصر بازاربرنج

پرداخت سود سهامداران شرکت بیمه دانا در شعب بانک صادرات ایران

عصر اعتبار: ​پرداخت سود سهامداران شرکت بیمه دانا مربوط به سال مالی منتهی به پایان سال ٩٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز شد.

پرداخت سود سهامداران شرکت بیمه دانا در شعب بانک صادرات ایران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت بیمه دانا سود سهام منتهی به پایان سال مالی ٩٣ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز سه شنبه دهم شهریورماه قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن های: ٨٨٩٤٧٨٥٨ و ٨٨٩٤٧٧٣٢ واحد امور سهام شرکت بیمه دانا تماس بگیرند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٦۰۰ شعبه در سراسر کشور، ٤۰۰ هزار و١٥۰ دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ٤٣٣ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

برچسب ها
پورسعید خلیلی