عصر بازارمدیران خودرو

پاسخگویی فوری بیمه معلم به خسارت دیدگان سیل اخیر

عصر اعتبار- سرپرست شعبه ایلام بیمه معلم از آمادگی صد درصدی این شعبه برای جبران خسارت بیمه‌گذاران این شرکت در اثر سیل اخیر خبر دا

پاسخگویی فوری بیمه معلم به خسارت دیدگان سیل اخیر
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، بهروز کلانتری با بیان این که بارندگی اخیر در استان ایلام شدت فراوان داشته است ، گفت: متاسفانه این سیل خسارت زیادی به شهر وارد کرده، به طوریکه  در حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ومسئولین استان برآورد خسارت تا 600 میلیارد تومان اعلام شده است.

  وی با اشاره به اینکه سه نفر در این سیل جان باخته ،یک نفر مفقود و 20 نفر مصدوم شده‌اند، اظهار کرد: تا کنون چند مورد خسارت از سوی بیمه‌گذاران شرکت بیمه معلم دریافت گردیده است.

  کلانتری ادامه داد: یک مورد خسارت در مرز مهران مربوط به یک دستگاه ماشین آلات مهندسی  و چند مورد خسارت وارده به خودروهای شخصی دریافت شده ، که خسارت آن در حال  بررسی  و کارشناسی است.

  بهروز کلانتری  با تاکید بر اینکه که شعبه  بیمه معلم ایلام با ستاد بحران هماهنگ است ،افزود    کارشناسان  این شعبه نیز به صورت کشیک آماده پاسخگویی به خسارت دیدگان میباشند .

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو