عصر بازار

نشست سران گروه بیست در چین برگزار می‌شود

عصر اعتبار- نشست سران گروه بیست در روزهای چهارم و پنجم ماه سپتامبر سال جاری در شهر هانگ‌جو در جنوب چین برگزار می‌شود. شمارش معکوس برای برگزاری این نشست از روز ۲۷ مه آغاز می‌شود. اکنون اقدامات تدارکاتی برای برگزاری موفق این نشست در جریان است.

نشست سران گروه بیست در چین برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از همشهری آنلاین، گروه بیست اجلاسی غیر رسمی است که گفت وگوی آزاد و سازنده میان کشور‌های صنعتی و اقتصادهای در حال ظهور درباره موضوعات مرتبط با ثبات اقتصاد جهانی است. هدف از آن نیز، ترویج مشارکت کشورهای عضو در تقویت ساختار بازارهای مالی بین‌المللی و فراهم آوردن زمینه گفت​وگودرباره سیاست مالی ملی،همکاری بین‌المللی وموسسات مالی بین‌المللی است.

  بر اساس این تعریف، گروه بیست از رشد وتوسعه اقتصادی درسراسرجهان پشتیبانی می‌کند. اعضای این گروه شامل 19 کشور از جمله آمریکا، آلمان، روسیه، برزیل، چین و اتحادیه اروپاست. اکنون میزان تولید کل این گروه 90 درصد تولید جهان و میزان تجارت آن نیز 80 درصد تجارت جهان را دربرگرفته است.

  نشست سران گروه 20 در سال جاری در روزهای 4 و 5 سپتامبر در شهر هانگ‌جو چین برگزار می‌شود. شهر هانگ‌جو برای برگزاری موفق این نشست از سال گذشته اقدامات تدارکاتی از جمله ساخت و ساز سالن جلسات، بهبود محیط زیست و تدابیر امنیتی را انجام داده است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو