عصر بازار

پیام تبریک بیژن صادق به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

عصر اعتبار- نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به بازنشستگان این شرکت تبریک گفت.

پیام تبریک بیژن صادق به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، متن این پیام تبریک بدین شرح است:
   


  بنام او که رحمان و رحیم است

  زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست، زندگی چون پیچکی بی انتهاست...

  سلام و درود فراوان بر بازنشستگان و غرور آفرینانی که در کمال صداقت و عشق خدمت به مردم شریف ایران سی سال از بهترین روزهای زندگی خود را در سنگر خدمت سپری کردند و در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خالصانه کار کردند و از جان مایه گذاشتند.
  سخن گفتن و تقریر کلام از ارزش سالیان متمادی فعالیت سازنده شما عزیزان آسان نیست و دشواری آن فزون. آن گاه که به یاد می آوریم حداقل بخشی از دوران اشتغال شما عزیزان را که با شرایط دشوار کاری در سالیان پیش یعنی دوران شکل گیری ساختارهای بنیادین اقتصاد و صنعت بیمه بوده است، جای بسی تقدیر دارد.
  بر این باورم که بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است، امیدوارم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد و در سایه سار امن الهی وجود ارزشمندتان همچون گذشته با تدبیر هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسئولانه پاسخگوی آرمان های این مرز و بوم باشد.
  بدینوسیله از تلاش های ارزنده شما که طی سال های خدمت خود، همواره خدمت به خلق را سرلوحه ی امور قرار دادید، تقدیر و تشکر نموده، ضمن آرزوی ایامی خوش در کنار عزیزانتان، از درگاه حی دادار صحت، سعادت و سربلندیتان را خواستارم.


  دکتر بیژن صادق
  نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو