عصر بازار

با هدف اعتلای فرهنگ ماندگار عزاداری امام حسین(ع)

بیمه دانا سوگواره عکس با اربعینیان برگزار می کند

عصر اعتبار- بیمه دانا با هدف اعتلای فرهنگ ماندگار عزاداری سرور و سالار شهیدان و ۷۲ تن از یاران با وفای ایشان، سوگواره عکس" با اربعینیان" برگزار می کند .

بیمه دانا سوگواره عکس با اربعینیان برگزار می کند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، این سوگواره که با اهداف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت، تداوم برقراری پیوند دین، هنر و رسانه در بین عزاداران اربعین، مستند سازی جلوه های ویژه در مراسم اربعین ایران و عراق و معرفی تک نگاره های گذشت و فداکاری در مراسم جهانی اربعین برگزار خواهد شد، می کوشد جلوه های خاص و ناب دلدادگی و عاشقی زائران اربعین حسینی را به تصویر بکشد .
  علاقه مندان به شرکت در این سوگواره می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ 15 آذر ماه جاری به نشانی الکترونیکی  arbaeen@dana-insurance.com  ارسال کنند . نتایج سوگواره و برگزاری نمایشگاه نیز در 25 آذر ماه جاری اعلام خواهد شد .
  بر اساس این گزارش از بین آثار دریافتی، به 12 اثر برگزیده که شامل 8 اثر از برگزیدگان عکاسی با دوربین و 4 اثر برگزیده با تلفن همراه خواهد بود، لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد .
  علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت بیمه دانا به نشانیwww.dana-insurance.com  مراجه کنند و یا با شماره  تلفن های 17-88777716-021 تماس حاصل نمایند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو