عصر بازار

رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور با حضور بیمه رازی

عصر اعتبار- برنامه رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور از سوی فدراسیون کشتی ج.ا.ا، کمیته لیگ فدراسیون کشتی اعلام شد.

رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور با حضور بیمه رازی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از روابط عمومی بیمه رازی  روابط عمومی فدراسیون کشتی ج.ا.ا، کمیته لیگ فدراسیون کشتی، برنامه 8 دیدار از هفته دوم و سوم رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

    سه شنبه 30 خردادماه: هفت دوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه الف:  هیأت کشتی مرند- بیمه رازی (میزبان مرند)

    چهارشنبه 31 خردادماه: هفته سوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه الف: هیأت کشتی مرند- رعد پدافند (میزبان مرند)

    پنجشنبه اول تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی؛ گروه الف: مرحوم خواجه وندی نوشهر- شهدای مدافع حرم قم (میزبان نوشهر)

    پنجشنبه اول تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی؛ گروه ب: رعد پدافند – سینا صنعت ایذه (میزبان تهران)

    جمعه 2 تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی؛ گروه ب:  آکادمی امید نوروزی- دانشگاه پیام نور (میزبان شیراز)

    پنجشنبه 8 تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه ب: هیأت کشتی خراسان رضوی- هیأت کشتی هرسین (میزبان مشهد)

    پنجشنبه 22 تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه ب: پاس رستم کلا- هیأت کشتی خراسان رضوی (میزبان رستم کلا)

    جمعه 23 تیرماه: تیم سوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه الف: رعد پدافند – ستارگان کاشان (میزبان تهران)

    زمان برگزاری دیدارهای فوق پس از افطار خواهد بود.


    نتایج دیدارهایی که تاکنون برگزار شده به شرح زیر است:

    بیمه رازی تهران 5- خواجه وندی نوشهر 3 (کشتی فرنگی)

    ستارگان ساری 4، برنده- پاس رستم کلا 4 (امتیاز مثبت 16 به 15) (کشتی آزاد)

    شهدای مدافع حرم قم 6- پاس اندیمشک 2 (کشتی فرنگی)

    ستارگان کاشان 6- هیأت کشتی مرند 2 (کشتی آزاد)

    سینا صنعت ایذه 7- دانشگاه پیام نور خوزستان یک (کشتی فرنگی)

    بیمه رازی جویبار 7- رعد پدافند تهران یک (کشتی آزاد)

    بیمه رازی جویبار 8- ستارگان کاشان صفر (کشتی آزاد)

    ستارگان ساری 6- هیأت کشتی خراسان رضوی 2 (کشتی آزاد)

    رعد پدافند تهران 6- آکادمی امید نوروزی 2 (کشتی فرنگی)


    همچنین گروه بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

    کشتی آزاد:

    گروه یک: بیمه رازی جویبار – رعد پدافند تهران – ستارگان کاشان- هیأت کشتی مرند – هیأت کشتی کرمانشاه
    گروه دو: ستارگان ساری- پاس رستم کلا- هیأت کشتی البرز- موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی – هیأت کشتی خراسان رضوی- هیأت کشتی هرسین

    کشتی فرنگی:

    گروه یک: بیمه رازی تهران- مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر- پاس اندیمشک- شهدای مدافع حرم قم
    گروه دو: سینا صنعت ایذه – دانشگاه پیام نور خوزستان – هیأت کشتی البرز- آکادمی کشتی امید نوروزی- رعد پدافند تهران

    برچسب ها
    مطالب مرتبط
    مطالب مرتبط بیشتر