عصر بازارمدیران خودرو

آمادگی بیمه میهن برای رسیدگی فوری به بیمه گذاران سیل زده

عصر اعتبار- شعب بیمه میهن در مناطق سیل زده برای ارزیابی و پرداخت خسارات به بیمه گذاران در آماده باش صددرصدی هستند.

آمادگی بیمه میهن برای رسیدگی فوری به بیمه گذاران سیل زده
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، از اولین روزهای سیل گلستان مدیرعامل بیمه میهن به اتفاق معاونین در مناطق سیل زده حاضر شده و نسبت به بررسی شرایط و ابلاغ دستورات لازم اقدام کردند.

  در استان های لرستان و خوزستان هم تیم های کارشناسی به منطقه اعزام شدند تا به محض تثبیت وضعیت و امکان ارزیابی، کارشناسی ها و پرداخت خسارت ها انجام شود.

  در همین راستا کمیته های تخصصی خسارت با حضور مدیران ستادی در شعب مناطق آسیب دیده تشکیل شد. در هر استان نیز از طرف مدیرعامل شرکت بیمه میهن یک نماینده تام الاختیار حضور یافته تا در محل حادثه تصمیمات با سرعت لازم اتخاذ شود.

  همچنین برای تأمین نیروی انسانی مناسب با دستور مدیرعامل شرکت از سایر استان های کشور که درگیر سیل نبودند تیم های کارشناسی به استان های سیل زده گسیل شدند.

  بیمه میهن به تمامی بیمه گذاران اطمینان خاطر می دهد با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و هماهنگی و جلسات متعدد با بیمه مرکزی و توجه مدیران ارشد بیمه مرکزی و همچنین پوششهای اتکایی موجود که با استفاده از ظرفیت بیمه مرکزی، صندوق ویژه تحریم و سایر بیمه گران اتکایی ایجاد شده است، خسارت ها در سریع ترین زمان ممکن به بیمه گذاران پرداخت شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو