عصر بازاربرنج

عبور سرمایه شرکت بیمه کوثر از ۶هزارمیلیارد ریال

عصر اعتبار- سرمایه شرکت بیمه کوثر در سال۹۹ به ۶ هزار و ۴۸۵ میلیارد و ۳۰ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال رسید و به زودی این سرمایه ثبت خواهد شد.

عبور سرمایه شرکت بیمه کوثر از ۶هزارمیلیارد ریال
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری « عصر اعتبار» به نقل از روابط‌عمومی و اعلام مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر، این شرکت در سال‌جاری با شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری توانسته است بخش عمده‌ای از ارزش دارایی‌های خود را همسو با انتظار تورمی و تغییر نرخ ارز حفظ کند و با تعیین استراتژی‌هایی در قالب سرمایه‌گذاری‌های مختلف، حتی به سود بالاتر نیز دست یابد. 

  نوید خاندوزی در باره گشایش نماد "کوثر" گفت: قیمت سهام بیمه کوثر هم‌راستا با بازار بود و هنگام گشایش نماد، با توجه به جو آن روز بازار که خوب نبود، نرخ خورد. 

  مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر درخصوص شرایط بازار گفت: این‌روزها با حمایت نسبی سهام‌داران عمده و البته اصلاح اخیر صورت گرفته و ارزندگی بازار، شرایط در حال بهبود نسبی و حس ترس برخی سهام‌داران از بازار در حال فروکش کردن است.

  خاندوزی به سهام‌داران توصیه کرد: سهم بنیادی و ارزشمند خود را به واسطه جو ایجاد شده نفروشند.

  وی در مورد شرایط بیمه کوثر در بازار اظهارکرد: تقسیم سود مناسب و پرداخت سریع آن به ذی‌نفعان از مهم‌ترین دلایل اعتماد سهام‌داران به شرکت است و امسال نیز با فاصله کمی پس از برگزاری مجمع، سود سهام‌داران را پرداخت کردیم.

  خاندوزی درباره سود سال99 گفت: سود سال 99 شرکت بر مبنای پیش‌بینی‌ها بیش از 10هزار میلیارد ریال خواهد بود، ضمن اینکه تاکنون نیز عملکرد بسیار مطلوبی داشته‌ایم و احتمال افزایش این سود بالاست.

  وی درخصوص احتمال تعدیل سود هر سهم گفت: نمی‌توان درباره شرکت‌های بیمه‌ای با قطعیت از تعدیل سود سخن گفت، چرا که خسارت‌ها غیر قابل پیش‌بینی هستند، ولی احتمال تعدیل مثبت در این سود وجود دارد، گرچه برای قطعیت سخن باید منتظر گزارش عملکرد و انتشار آن در سامانه کدال بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو