عصر بازاربرنج

هزار نفر از ایتام تحت پوشش بیمه آتیه

عصر اعتبار- حامیان نیکوکار استان ۹۹۳ میلیون ریال در قالب طرح طاها به ایتام تحت حمایت مساعدت کرده اند.

هزار نفر از ایتام تحت پوشش بیمه آتیه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی از اجرای طرح بیمه آتیه برای یکهزار و 242 نفر از ایتام تحت حمایت این نهاد در چهار ماهه اول امسال خبر داد.

  به گزارش  روابط عمومی این نهاد، خالد سیار افزود: طی این مدت حامیان نیکوکار استان 993 میلیون ریال در قالب طرح طاها به ایتام تحت حمایت مساعدت کرده اند.

  وی با بیان اینکه حامیان ایتام به طور میانگین ماهانه 248 میلیون ریال به عنوان طرح طاها کمک می کنند، اظهار کرد: طرح طاها با هدف تأمین آتیه ایتام تحت حمایت اجرا می شود.

  سیار در خصوص اجرای طرح طاها اضافه کرد: از طریق کمک های مردمی و حامیان، ماهیانه مبلغی به حساب یکی از شرکت های بیمه ای طرف قرارداد واریز می شود و ایتام تحت حمایت پس از رسیدن به سن قانونی می توانند از آن به عنوان یک سرمایه شغلی، تحصیلی و ازدواج استفاده کنند.

  وی تاکید کرد: سرانه مبلغ واریزی برای هر یک از ایتام تحت حمایت ماهیانه حداقل 200 هزار ریال است.
  سیار با تأکید بر این که طرح طاها بهترین شیوه برای تامین آینده ایتام تحت حمایت است، یادآور شد: اجرای این طرح در بین ایتام تحت حمایت می تواند آینده نگری را برای آنان در برداشته باشد.
  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت فعال حامیان و مردم سخاوتمند استان بتوانیم شرایط را برای اجرای هر چه بهتر این طرح فراهم سازیم. 

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو