عصر بازاربرنج

کمک‌های ۳ میلیون یورویی کشور‌های مختلف به سیل زدگان در بن بست تحریم ها

عصر اعتبار- مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر گفت: تحریم‌های بانکی امکان انتقال کمک‌های ۳ میلیون یورویی کشور‌های مختلف به سیل زدگان را نمی‌دهد.

کمک‌های ۳ میلیون یورویی کشور‌های مختلف به سیل زدگان در بن بست تحریم ها
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، اسماعیل رمضانی مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر با اشاره به کمک‌های کشور‌های مختلف به ایران در جریان سیل اخیر، گفت: 3 میلیون یورو از این کمک‌ها نزد فدراسیون جهانی بوده که کشور‌های مختلف به سیل زدگان کمک کرده اند.


  وی با تاکید بر اینکه تاکنون راهی برای انتقال وجوه جمع آوری شده به داخل کشور پیدا نکردیم، افزود: در این باره بار‌ها انتقادات را مطرح کرده و فدراسیون نیز پیگیر است، اما به علت تحریم‌ها به نتیجه نرسیده ایم.


  رمضانی با بیان اینکه به علت تحریم‌های بانکی امکان تبادل مالی محدود است، تصریح کرد: با توجه به موضوع تحریم‌ها تاکنون نتوانستیم پول‌ها را به داخل کشور منتقل کنیم.


  مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر از نامه نگاری‌های بسیار با صلیب سرخ و فدراسیون مربوطه خبر داد و گفت: رئیس جمعیت هلال احمر برای پیگیری این موضوع سفری به کشور سوئیس داشته و با رئیس فدراسیون و رئیس صلیب سرخ دیدار کرده اند، اما تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۱ ماه پیش
    آرشیو